OFERTA
O FIRMIE
BIESZCZADY
Obecny czas: 19.09.2018r, 03:38:15

Usługi z podnośnika koszowego

Szczególny rodzaj prac i zupełnie nowe możliwości daje zastosowanie podnośnika koszowego (zwyżki) typu NIFTY . Jest to osobliwa konstrukcja ważąca zaledwie 595 kg i wysokości roboczej 9,5 m

Podnośnik złożony do transportu ma 390 cm długości 170 cm wysokości i tylko 75 cm szerokości co umożliwia swobodny wjazd do pomieszczeń nawet przez zwykłe drzwi.

Jest wiele zastosowań takiego urządzenia. Prace w koronach drzew w obrębie małych ogródków gdzie jedyny dojazd jest przez zwykłą furtkę a trawnik czy grządki nie pozwalają na ustawienie podnośnika na podwoziu ciężarówki. Wąskie staromiejskie uliczki. Zamknięte pomieszczenia jak kościoły, hale produkcyjne, sale gimnastyczne czy markety.

Bez problemu pokonuje schody na specjalnych podestach. Może jeździć po parkietach i płytkach.

Korzysta z własnego źródła energii z akumulatorów bez wydzielania spalin czy rozwijania kabli elektrycznych.

Zwyzka Zwyzka
   
Zwyzka Zwyzka
Zwyzka Zwyzka

Usługi z podnośnika koszowego Usługi z podnośnika koszowego Usługi z podnośnika koszowego
Jednym z najtrudniejszych zleceń to usuwanie całych drzew w miejscach gęsto zabudowanych lub nad pajęczyną przewodów. Usuwanie sopli lodowych z dachu na budynku Zboru Kościoła Chrześcijan Baptystów w Tarnowie. Prace prowadzone przy użycie podnośnika koszowego (zwyżki) są możliwe w każdym terenie nie zależnie czy istnieje dogodny utwardzony dojazd czy trawnik i ciasna furtka.
Usługi z podnośnika koszowego Usługi z podnośnika koszowego Usługi z podnośnika koszowego
W przypadku prac konserwatorskich na fasadach budynków zajmujemy wąski pas chodnika nie wstrzymując ruchu pieszego. Tak jak tu w przypadku fasady siedziby Prezydenta Miasta Tarnowa został zachowany ciąg pieszy o przepisowej szerokości. Usuwanie pnączy z linii telefoniczne na prywatnej posesji.
Zwyzka Zwyzka Zwyzka
     
Zwyzka Zwyzka Zwyzka
     
Zwyzka
     

Prace na wysokościach do góry


Prace wysokościowe i w trudno dostępnych miejscach: malowanie, naprawa, usuwanie obłodzenia dachów. Montaż i konserwacja piorunochrony, montaż i konserwacja dzwonów. Ścinka, pielęgnacja zieleń, usuwanie konarów.
38-623 UHERCE MINERALNE 33A, BIESZCZADY, POLSKA tel. +48 502-588-953 email: darekjaworek@wp.pl Walcz z spamem

Ta strona zachowa zgodność ze standardem XHTML oraz CSS. Projekt i wykonanie: www.sw4.pl