OFERTA
O FIRMIE
BIESZCZADY
Obecny czas: 20.08.2018r, 02:42:09

DACHY I FASADY

Myjemy wszelkiego typu dachy i fasady. Od betonowych po delikatne akrylowe i szklane. Dobieramy detergenty i narzędzia. Odświeżamy zamszone dachówki przeprowadzamy naprawy i udoskonalenia. Zakładamy śniegołapy blaszane i kute na budynki zabytkowe. Instalujemy systemy antyoblodzeniowe wraz z podgrzewaczami do rynien i spustów. Wszystkie płaszczyzny zabezpieczamy lub malujemy.

Malowanie

Malowanie dachu to prosty sposób na poprawienie wyglądu budynku i skuteczna konserwacja. Zalecana ze względów na ubytki z poprzedniego malowania, rdzewienie lub zabrudzenia

Malowanie naprawa i usuwanie obłodzenia dachów Usuwanie obłodzenie dachów, naprawa i malowanie
   
Malowanie naprawa dawchów, usuwanie obłodzenia Malowanie naprawa dawchów, usuwanie obłodzenia
Zakładanie siatek na kominach i kanałach wentylacyjnych przeciw zasiedlaniu się kawek.
Malowanie naprawa dawchów, usuwanie obłodzenia Malowanie naprawa dawchów, usuwanie obłodzenia
Naprawa wieżyczki sygnaturki na kościele w Przybysławicach.

 

Malowanie dachów na niewielkich obiektach takich jak domki jednorodzinne nie wymaga dużego nakładu środków. Zazwyczaj wystarczy wybrać odpowiedni moment ze względu na pogodę; skontrolować stan całego dachu wraz z rynnami, spustami, kominami. Należy zwrócić również szczególna uwagę na elementy które mogą przeciekać jak np. okna elewacyjne lub być w inny sposób uszkodzone i nadawać się do naprawy takich jak piorunochrony i inne.

Całą powierzchnię dachu należy obmyć specjalnym detergentem, miejsca zardzewiałe pokryć podkładem według zaleceń producenta farby i przystąpić do malowania .

Malowanie dachów usuwanie obłodzenia Usuwanie obłodzenie dachów, malowanie naprawa Naprawa malowanie dachów, usuwanie obłodzenie

Czasem konieczne jest zastosowanie przeszkód dla gołębi . Wykonujemy je z nierdzewnych elementów dostosowanych do konstrukcji dachu i architektury tak aby były skuteczne ale nie szpeciły budynku. Wskazane jest również usunięcie konarów sąsiadujących drzew.

Usuwanie oblodzenia

Usuwanie oblodzenia to bardzo ciężka ale konieczna praca. Ponieważ na dachach tak jak na ulicach podczas intensywnych opadów śniegu powstają zaspy należy je ze względów bezpieczeństwa usuwać. Zarówno nadmiarowi śniegu jaki oblodzeniu towarzyszą ciężkie warunki atmosferyczne co sprawia że praca ta jest zawsze trudna i niebezpieczna.

Usuwanie obłodzenia dachów naprawa malowanie dachy Usuwanie obłodzenia dachów naprawa malowanie dachy
  Mimo stromych dachów na czteropiętrowych domach przy ulicy Ablewicza w Tarnowie śnieg nie obsuwa się. Należało go zrzucić ręcznie.
Usuwanie obłodzenia dachów naprawa malowanie dachy
Taki sopel z wysokości nawet jednego pietra stanowi nie lada zagrożenie dla przechodniów pod pensjonatem w Bieszczadach.  
   
Usuwanie obłodzenia dachów naprawa malowanie dachy    
Usuwanie sopli lodowych z dachu na budynku Zboru Kościoła Chrześcijan Baptystów w Tarnowie.    
     

 


Prace na wysokościach do góry


Prace wysokościowe i w trudno dostępnych miejscach: malowanie, naprawa, usuwanie obłodzenia dachów. Montaż i konserwacja piorunochrony, montaż i konserwacja dzwonów. Ścinka, pielęgnacja zieleń, usuwanie konarów.
38-623 UHERCE MINERALNE 33A, BIESZCZADY, POLSKA tel. +48 502-588-953 email: darekjaworek@wp.pl Walcz z spamem

Ta strona zachowa zgodność ze standardem XHTML oraz CSS. Projekt i wykonanie: www.sw4.pl